הבלוג של 247taxi

247taxi

עדכונים:

פוסטים: 22

החל מיולי 2016

הדמיות אדריכליות הן בהחלט לא רק עבור הרוכשים הפוטנציאלים. יש רבים אחרים שעבורם הדמיה אדריכלית איכותית היא בעלת חשיבות רבה לפני הפרויקט, במהלכו או בסיומו:

  • היזם \ הקבלן – מדובר במי שאחראי על בניית הפרויקט וחשוב לו לדעת מה המטרה של סיום הפרויקט וכיצד הוא יראה בסופו. כמו כן על מנת לקבל אישורים והיתרים שונים חשוב שתהיה הדמיה שתעזור להעביר את המסרים שהוא רוצה בהם לחברי הוועדות השונים.
  • האדריכל \ מעצב הפנים – כאן מדובר במי שאמון על תכנון הפרויקט והפיכתו מדמיון או רצון לתוצאה סופית ולכן הדמיה אדריכלית איכותית חשובה ביותר בדרך לכך. באמצעות הדמיות אדריכליות האדריכל יכול “לראות” כיצד השרטוטים שלו קורמים עור וגידים והופכים למבנה שלם חיצונית ופנימית, וגם מי שאחראי על עיצוב הפנים (לעתים אותו האדם) יכול לתכנן את החללים הפנימיים כך שיהיו בעלי התאמה מקסימלית ומראה סופי מושך עין.
  • בעלי מקצוע בפרויקט – עבורם קל יותר להבין כיצד לבצע את העבודה טוב יותר כאשר כל נקודת חשמל, מים או גז ברורות להם באמצעות ההדמיה ובעיקר אם יש צורך בעבודה במבנה בעל עיצוב מיוחד שאיננו שיגרתי.
  • ספקי חומרים ומוצרים – גם הם יכולים להבין טוב יותר את הצורך של הקבלן וכיצד לספק עבורו את כל מה שצריך לבנייה עצמה בדרך הטובה ביותר ובמדויק. לעתים בשרטוט הדבר איננו מובן אך כשרואים הדמיה תלת ממדית שהיא כמו תמונה ריאליסטית של המבנה אפשר לשים לב לכל פרט ופרט והאספקה טובה יותר.

כל פרויקט בניה חייב הדמיות אדריכליות איכותיות לתוצאה סופית מוצלחת יותר ועבור כל הנוגעים בדבר.

אם אתם מחפשים הדמיות אדריכליות תוכלו להיעזר בשירותים של סטודיו Webtools:

עוד מהבלוג של 247taxi

מוניות 24/7 לנתב"ג - שירות מקצועי, אדיב ומהיר

מוניות 24/7 לנתב"ג מעניקה שירותי הסעה ללקוחות ישראליים ותיירים משדה התעופה בן גוריון לכל מקום בארץ. כל נהגי מוניות 24/7 מצויידים ב – GPS משוכללים ומערכות תקשורת כך שיוכלו ללוות...

תגובות

פורסם לפני 4 years

פריצת כספות רק על ידי מנעולן מוסמך – קובי מנעולנים

המטרה העיקרית של הכספת היא להגן על הפריטים החשובים, היקרים והרגישים ביותר. לעיתים קרובות, ניתן למצוא בכספות פריטים כמו תכשיטים, מסמכים, כלי נשק וכדומה. קובי מנעולנים יכולים לספק שירותי פריצה, התקנה ומכירה של כספות מכל...

תגובות

פורסם לפני 4 years

ציוד היקפי למחשבים בחיפה

רוצה לרכוש ציוד היקפי לרשת המחשוב העסקית שלך? צריך ציוד רלוונטי לבית? – ב – PCTIP תוכל לרכוש ציוד היקפי למחשב אשר כולל שירות מלא של טכנאי מחשבים עד הבית בחיפה. PCTIP היא...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה