הבלוג של Shine on you crazy Daimond

a diamond in the rough

עדכונים:

פוסטים: 12

החל מאוגוסט 2014

ישבתי בשדה, הסתכלתי על הפריחה ועל כל הירוק שלא נגמר מסביב. הדלקתי עוד סיגריה כדי לנשום את היופי שמסביב ביחד עם המחשבות שלי, עם נוף כזה זה מתבקש. בעודי נרגעת פתאום קופצת לראשי שוב התהייה הזאת, מה זאת השאלה הזאת בכלל? למה כולם כל כך ממהרים לשים לנו שעון מתקתק מתחת לאוזן? למה צריך לתכנן את העתיד ולדעת כל דבר? איך יפה פה, בניתוק. עם הצבעים ועם השקט… רק הצלילים של הרוח שפוגעת בעצים והגלגלים שמסתובבים בראש שלי, עם השאחטות מהסיגריה. לבד, בלי כל הזבל שיש מסביב..

פתאום המוח שלי מתנתק מהנוף ועובר לחשוב על קפה. זה קורה לי לפעמים, זה בסדר… זה קורה גם עם דברים יותר לא הגיונים.. לא מתרגשים.

מנסים לסגור אותנו בכלובים, שמים לנו אזיקים. שוכחים שלפעמים צריך פשוט להתגלגל עם החיים.. להקשיב לרוח שהיא מדברת אלייך. לתת לה להיות המצפן.

הרי איך אפשר לתכנן את העתיד? דברים באים ודברים הולכים,

אנשים מפתיעים ומאכזבים, אין סוף מסעות והרפתקאות עם סיומות לא צפויות.

אנשים רוקדים כל החיים ובסוף מוצאים עצמם על כסא גלגלים.

מוזיקאים מוכשרים מוכי פרקינסון נאלצים להפסיק לממש את תשוקתם בחיים.

ילדים מתים, נערים נרצחים.. כל כך הרבה תאונות דרכים. חיים לא צפויים.

אופנועים ארורים.

אני מתגעגעת אליהם..

מה הם החיים אם לא ניקח סיכונים?

הצעד הראשון תמיד יהיה לאבד את הדרך, איך המשפט הזה תמיד מעלה לי חיוך.

מטעויות רק לומדים. קמים וממשיכים ללכת.. הרי אם לא ננסה איך נדע?

אם לא נפנה שמאלה איך נבין שימינה הייתה הפניה הנכונה?

אינטואיציה.. ספק אם היא מועילה או מקשה..

כל הזמן מתקנים, משפצים.. חוזרים קצת אחורה ושוב מתקדמים.. גלגל החיים.

את הפאזל מרכיבים לאט מעט מיוסרים, אך גם אם מועדים לא מפסיקים.

מחייכים… אח השדה הזה.. איזה כיף שמישהו חשב על לשים מראות כאלה בין כל התוהו ובוהו שיש פה מסביב, שבין כל האכזריות הרוע והעצב יש תקשורת במבטים, רגשות שאת כל האיברים מצמררות, תרבויות מרתקות עם נופים עוצרי נשימה ויעדים להגעה..

מה היעד הבא?

בינתיים עוד סיגריה.. לא, אני לא יודעת מה היעד הבא.. אני לא יודעת איפה אהיה עוד חצי שנה, איזה מראות יהיו מולי, מה תהיה מלחמת ההישרדות ומה הכי יגרום לעיניים שלי לנצנץ.. לא. אני לא יודעת מה יהיה עוד שנתיים, גם לא עוד שלוש.. גם אם יצמידו לי אקדח לרקה, זה לא אומר שאדע.. מה שבטוח, שגם עוד חמש שנים.. באיזה נוף שזה לא יהיה, אם איזו תחושה ופרספקטיבה שלא תפתיע או תתיישן. הקפה שלי ישאר הפוך גדול חצי מים חצי סויה. ואסור, אבל אסור קצף.

עוד מהבלוג של Shine on you crazy Daimond

תצוגה מקדימה

לחיות

להיות נאמן לעצמך, להיות כנה עם עצמך. לא לתת לפחד למנוע ממך לחוות. כן לקחת סיכונים. להסחף, להתמסר, להיקשר, לאהוב, לתת, מהבטן בלי גבולות.. לתת לחיבור, לטיימינג ולאינטואיציה את המקום שמגיע להם. לא לזלזל במתנות ובדברים...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

.

מחלה שטנית. את הכל את טורפת, מחסלת, מוחקת, משתלטת. לא משאירה פירורים או סימני חיים. מוחקת היסטוריה של אדם ככה סתם, בלי סיבה בלי כוונה, חדורת מטרה לא להשאיר מאחוריה שום מחשבה. השנים, האנשים, העסקים, הרגעים, האהבה, רק שנייה...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

כוחו של הרגל

כוחו של הרגל.. אנחנו יכולים להתרגל לכל דבר לשנות הרגלים, לשבור דפוסים, וליצור חדשים פה מתחילים הקשיים.. אנחנו יכולים להיות רגילים לדברים שליליים שפוגעים בנו, שמכאיבים לנו, שלא משרתים אותנו ומכוחו של ההרגל שם גם...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה